Fender Jazz Bass W pięknym kolorze Candy Apple Red, odremontowany, po szlifie progów, konserwacji podstrunnicy, korekcie siodełka, czyszczeniu i konserwacji podstrunnicy, po set-upie z nowymi strunami rotosound.

Gitara poddana procesowi „postarzania” – lakier na gryfie pomalowany cienką warstwą barwionego na żółto nitro – dzięki temu można było go naturalnie powycierać:) Osprzęt po kąpieli w naszej specjalnej miksturze – wyszła piękna patyna – oczywiście osprzęt działa bez zarzutu, bo został zakonserwowany oliwą.

Płytka zabarwiona na żółto cienką warstwą lakieru nitro, korpus miejscami również. Plastiki powycierane i wypolerowane.

Lakier jak widać też ładnie powycierany i poobijany, do tego przeszedł specjalny proces postarzania, dzięki któremu powstały w nim naturalne pęknięcia takie jak w starych Instrumentach malowanych nitro.

Lakier zmatowiony i wypłowiały – już nie jest taki wiśniowy, prawdę mówiąc teraz mu chyba bliżej do Dakota Red niz do Candy Apple Red:)

Podsumowując gitara technicznie jest przeciwieństwem tego jak wygląda:)

Co niezaprzeczalne – biorąc instrument do ręki jest takie uczucie grania na starym instrumencie – wszysko ma specyficzną fakturę i jest zupełnie inne w dotyku niż w nowej gitarze.

Futerał nie jest przedmiotem sprzedaży!

Related Projects

Start typing and press Enter to search